Złote monety

W naszym salonie numizmatycznym Gibon mogą Państwo zamówić wyjątkowo korzystny abonament na złote monety kolekcjonerskie w gradingu. Gwarantujemy wyjątkową jakość oferowanych przez nas numizmatów oraz szeroki wybór, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta jest skierowana zarówno do doświadczonych numizmatyków, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kolekcjonerstwem. Nadmieniamy jednak, ze monety złote z serii skarby Stanisława Augusta Poniatowskiego wyceniane są indywidualnie przez wzgląd na bliżej nieokreśloną wysoką cenę emisji. Ich odbiór nie jest obowiązkowy.

Złote monety kolekcjonerskie jako doskonały produkt inwestycyjny

Złote monety są stosunkowo często kupowane przez miłośników numizmatyki ze względu na ich wartość kolekcjonerską, ale mogą być też wykorzystywane jako źródło pewnego zarobku, ponieważ złoto jest jednym z najbardziej szlachetnych kruszców na świecie. Z uwagi na swoją wysoką wartość materialną złoto niemal zawsze stanowi rewelacyjną lokatę kapitału. Jednym z najlepszych sposobów na fizyczne nabycie złota jest właśnie zakup złotych monet kolekcjonerskich, które można traktować jako świetny produkt inwestycyjny. Z uwagi na ograniczony nakład poszczególne modele bardzo szybko zyskują na wartości, tym samym stając się opłacalną inwestycją oraz bezpiecznym sposobem na przetrzymanie zgromadzonych oszczędności. Złoto jest obarczone zdecydowanie mniejszym ryzykiem niż na przykład fundusze inwestycyjne, choćby dlatego, że nie jest tak wrażliwe na wahania na rynkach finansowych lub inflację.

Sprzedajemy tylko sprawdzony towar!

Niestety, nie wszystkie złote monety posiadają wysoki ciężar gatunkowy. Fałszywe, zniszczone lub źle zachowane egzemplarze często okazują się bezwartościowe. Chcąc uniknąć ewentualnych błędów wynikających z nieopłacalnego zakupu podczas wyboru złotych monet kolekcjonerskich warto korzystać z pewnego źródła. Jako renomowany salon numizmatyczny zawsze oferujemy tylko sprawdzony towar.

Staranność wykonania oraz czystość materiału, z którego wykonane są monety numizmatyczne, warunkują ich wartość, zatem chcąc nabyć produkt najwyższej jakości niezbędne jest otrzymanie potwierdzenia ich autentyczności, który Państwo od nas uzyskają. Jesteśmy firmą, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem w skupowaniu monet i ich sprzedaży oraz olbrzymią wiedzą z zakresu numizmatyki. Poza sprzedażą zajmujemy się także wyceną starych monet.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dajemy gwarancję, że oferowane przez nas numizmaty kolekcjonerskie to produkty warte swojej ceny oraz są oficjalnymi i oryginalnymi egzemplarzami. W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych zbiorów lub jakichkolwiek wątpliwości – pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na nurtujące Państwa kwestie oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Kontakt
Dane firmy

Krakowski Salon Numizmatyczny "GIBON"Marek Trybulski

NIP 679 138 26 49, REGON 120157208

konto: PKO SA 17 1240 4650 1111 0010 5354 1012

Adres

ul. Floriańska 40, 31-021 Kraków

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 10:00 - 17:00

Kontakt

tel. 12 429 39 03

kom. 506 147 907

e-mail:

ksn Gibon

Marek Trybulski
Marek Trybulski

profesjonalny numizmatyk i grader

Telefon:

+48 12 429 39 03

506 147 907

E-mail:

Adres:

ul. Floriańska 40,

31-021 Kraków