Złote monety kolekcjonerskie w gradingu - oferta abonamentu

Sklep numizmatyczny Gibon w Krakowie prowadzi abonament złotych monet kolekcjonerskich w gradingu. Gwarantujemy wyjątkową jakość oraz szeroki wybór, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Rozbudowana oferta to propozycja skrojona na miarę zarówno doświadczonych numizmatyków, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kolekcjonerstwem.

Monety złote z serii skarby Stanisława Augusta Poniatowskiego wyceniane są indywidualnie przez wzgląd na bliżej nieokreśloną wysoką cenę emisji. Ich odbiór nie jest obowiązkowy. Osoby zainteresowane powyższymi pozycjami prosimy o deklarację przed każdą emisją i złożenie zapytania o dostępność. W przypadku pozostałych monet, obowiązuje cena emisyjna. W celu uzyskania dalszych szczegółów, zachęcamy do kontaktu z naszymi numizmatykami.

Złote monety - produkt inwestycyjny

Złoto to kruszec uznawany za jeden z najbardziej szlachetnych, w związku z czym to materiał często wykorzystywany jako produkt inwestycyjny. Z uwagi na swoją wartość stanowi rewelacyjną lokatę kapitału. Doskonałym sposobem na fizyczne nabycie złota jest zakup złotych monet. Złote monety kolekcjonerskie to częsty wybór miłośników numizmatyki. Stanowią świetny wybór nie tylko ze względu na wartość samego materiału, ale także wartość kolekcjonerską. Z uwagi na ograniczony nakład poszczególne modele bardzo szybko zyskują na wartości, tym samym stając się opłacalną inwestycją oraz bezpiecznym sposobem na przetrzymanie zgromadzonych oszczędności.

Niestety, nie wszystkie złote monety posiadają wysoki ciężar gatunkowy. Fałszywe, zniszczone lub źle zachowane egzemplarze często okazują się bezwartościowe. Chcąc uniknąć ewentualnych błędów wynikających z nieopłacalnego zakupu podczas wyboru złotych monet kolekcjonerskich warto korzystać z pewnego źródła. Staranność wykonania oraz czystość materiału warunkują ich wartość, zatem chcąc nabyć produkt najwyższej jakości niezbędne jest otrzymanie potwierdzenia ich autentyczności. Jesteśmy firmą, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem oraz olbrzymią wiedzą. Poza sprzedażą zajmujemy się także wyceną starych monet. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dajemy gwarancję, że oferowane przez nas numizmaty kolekcjonerskie są warte swojej ceny oraz stanowią oficjalne egzemplarze. W razie pytań lub wątpliwości – pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na nurtujące pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Kontakt
Dane firmy

Krakowski Salon Numizmatyczny "GIBON"Marek Trybulski

NIP 679 138 26 49, REGON 120157208

konto: PKO SA 17 1240 4650 1111 0010 5354 1012

Adres

ul. Floriańska 40, 31-021 Kraków

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 10:00 - 17:00

Kontakt

tel. 12 429 39 03

kom. 506 147 907

e-mail:

ksn Gibon

Marek Trybulski
Marek Trybulski

profesjonalny numizmatyk i grader

Telefon:

+48 12 429 39 03

506 147 907

E-mail:

Adres:

ul. Floriańska 40,

31-021 Kraków